
Мочалка лазнева Prodom БАНТ TWIST
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4820148000689
+380 (50) 078-66-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мочалка для душу призначена для очищення та м'якого масажу тіла під час прийняття душу або ванни.
Чому варто купити:
- чудово підійде для ніжної та чутливої шкіри
- стимулює кровообіг і забезпечує гарний масаж шкіри
- завдяки особливій структурі ви отримаєте рясну піну
Застосування:
- нанесіть на вологу мочалку засіб для миття тіла та спіньте його
- потім помийте тіло мочалкою
- прополосніть шкіру водою, витріть насухо рушником і нанесіть зволожувальний крем
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліетилен |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Петелька для підвішування | Так |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴

