-3%

Двостороння відлущувальна рукавичка-мочалка Irge з кінського волосся й бавовни
147 ₴
142 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8021723036147
+380 (50) 078-66-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рукавичка з делікатним відлущувальним дією очищає закупорені пори, видаляє змертвілі клітини та забруднення, роблячи шкіру гладкою, пружною й шовковистою.
Заряд бадьорості та гарного настрою гарантований — з мочалкою-рукавицею
Переваги продукту
· Підходить для лазні та сауни.
· Допомагає створити рясну піну з очисного засобу.
Як використовувати
Нанесіть на вологу мочалку засіб для миття тіла. Спіньте його. Потім акуратно помасажуйте тіло мочалкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка-рукавичка |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 15 мм |
| Виробник | IRGE |
| Країна виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴


